Volné pracovní místo  ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PEDAGOGICKÉHO ODDĚLENÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 17 340 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

nástup od 1.1.2015, doba určitá - zástup za MD.
NÁPLŇ PRÁCE:administrace studijní a pedagogické činnosti,správní a administrativní úkony,systémová podpora studentů, vyučujících a ostatních zaměstnanců,zpracování úkolů administrativně-technického, či provozně-technického charakteru,monitoring zpracování dat,operativní řízení výuky
POŽADUJEME: VŠ vzdělání,výborná znalost práce s PC (MS Office),organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k řešení problémů, logické a systematické myšlení, dobrá znalost AJ, minimálně na úrovni B1 SERR,řidičský průkaz skupiny B,občanská bezúhonnost
NABÍZÍME:6 týdnů dovolené,zaměstnanecké benefity
Přihlášky společně se strukturovaným životopisem, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 28.11.2014 na emailovou adresu použijte odpovědní formulář nebo na adresu:
Personální oddělení,Ing. Chmelová Zdeňka,Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Okružní 10,370 01 České Budějovice
(Do předmětu emailové zprávy či na obálku uvádějte, prosím, "VŘ na pozici Odborný referent").

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.10.2014 do 7.11.2014