Volné pracovní místo  ODBORNÝ/Á REVIZNÍ ZAMĚSTNANEC/KYNÉ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE:dílčí kontrola a revize správnosti a oprávněnosti vyúčtované zdravotní péče (příprava, provádění a zpracování). provádění kontrolních a dílčích revizních činností, komunikace s poskytovateli zdravotní péče, komunikace s příjemci zdravotní péče, poskytování klientského servisu
POŽADUJEME: vysokoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti, samostatnost, výborná znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, nástup cca od 1. 6. 2015, profesionalitu, loajalitu, odpovědnost, efektivitu, dynamičnost a spolupráci
NABÍZÍME: zázemí největší pojišťovny v ČR, udávající trend vývoje zdravotního pojištění, dynamický a profesně vyzrálý kolektiv, efektivní systém vzdělávání a osobního rozvoje, motivační systém odměňování, zaměstnanecké benefity
Místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete do 10. 5. 2015 jako přihlášku do výběrového řízení na
e-mail: použijte odpovědní formulář strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém zodpovězte, prosím, tyto otázky: 1. Proč se zajímáte o práci ve VZP ČR a o danou pracovní pozici? 2. Co očekáváte od nabízené pracovní pozice? 3. Proč bychom měli vybrat právě Vás?

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.4.2015