Volné pracovní místo ODBORNÝ/Á ÚČETNÍ finanční

29.7.2016
Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.
Místo pracoviště
1. máje 863/9, Liberec III-Jeřáb, 460 07, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Účetní operace na závazkové straně
  • Zpracování příchozích dokumentů
  • Tvorba účetních dokladů
  • Příprava a zadávání plateb do bankovního portálu
  • Aktualizace kmenových dat v systému
  • Komunikace se sesterskými společnostmi, tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • Příprava závazkových reportů, podkladů pro audit
  • Zpracování skupinových rekonciliací
  • Spolupráce na projektech a úkolech zadaných managementem společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praktická znalost podvojného účetnictví
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici
  • Anglický jazyk podmínkou
  • Francouzský jazyk nebo Německý jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni výhodou
  • Znalost práce na PC (pokročilá znalost MS Excel)
  • Znalost SAP výhodou
  • Analytické myšlení, zodpovědnost, pečlivost
  • Schopnost samostatné práce, aktivní přístup a chuť se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Práce na HPP pro Centrum sdílených služeb (automotive)
  • Místo pracoviště: Liberec /centrum/
  • Nástupní plat dohodou

Benefity:

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní