Volné pracovní místo  OFFICE COORDINATOR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 12 000 Kč / měsíc

Životopisy (v AJ nebo ČJ) a krátký motivační dopis (v AJ!) na téma "Proč chci pracovat ve Foreigners.cz" (MAX. 200 slov!) posílejte na použijte odpovědní formulář do předmětu zadejte PILSEN OFFICE COORDINATOR.
Náplň práce:
Jedná se o obchodně administrativní pozici s různorodou pracovní náplní od vyřizování imigračních záležitostí přes koordinaci služeb pro zahraniční klienty, jako je stěhování nebo osobní asistence na úřadech až po zajištění překladů dokumentů. Office Coordinator dále zajišťuje administrativu a chod kanceláře.
Požadujeme:
-pečlivost, spolehlivost, samostatnost, iniciativní -přístup k řešení úkolů, důslednost a smysl pro pořádek
-otevřenost a kladný vztah k cizincům s nadšením jim pomáhat
-pozitivní přístup k životu a etika
-plynulá znalost ČJ a AJ (další jazyk výhodou)
-výborné komunikační schopnosti
-znalost práce s PC (Word, Excel, Google Docs)
Nabízíme:
-možnost osobního růstu a seberealizace
-zajímavou pracovní náplň s nevšedními zážitky
-intenzivní proškolení na danou pozici
-mladý, pohodový kolektiv
-otevřenou firemní kulturu
-dobré finanční ohodnocení

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 1.12.2016 do 31.8.2017