Volné pracovní místo  Office manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

BEZ DOPORUČENKY!
V případě Vašeho zájmu prosím o zaslání životopisu s fotografií.
Brněnské společnost zabývající se správou a pronájmem nemovitostí, hledá do svého kolektivu posilu na pozici Office managera. Pokud jste kreativní a samostatný člověk, věnujte prosím pozornost tomuto inzerátu.
Náplň práce:
  • asistence vedení společnosti
  • organizace a plánování času vedení společnosti
  • kontrola a příprava podkladů k jednání, zápisy z porad, objednávky
  • evidence prvotních dokladů
  • vedení pokladny - práce s hotovostí
  • evidence pošty a její vyřízení
  • personalistika (evidence a tvorba smluv, příprava podkladů pro mzdy)
  • řešení operativních problémů a požadavků majitele spol.
  • jedná se hlavně o samostatnou práci
Požadujeme:
  • min. ukončení SŠ vzdělání
  • prokazatelná praxe na obdobné pozici 5 let
  • výborná znalost Outlook, Word, Excel
  • zkušenost s účetním programem Altus Vario výhodou
  • schopnost obsluhy běžné kancelářské techniky
  • velmi dobrá orientace v administrativě a organizaci času
  • odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost a všestrannost
  • příjemné reprezentativní vystupování a vzhled
  • praxe v účetním programu Altus Vario výhodou
  • základní znalost prvotní evidence nutná
Nabízíme:
  • platové ohodnocení 30000,-
  • notebook, mobilní telefon

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016