Volné pracovní místo  Office manažerka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Křenova 438/3 Veleslavín
Kontakt: Kmošek Petr Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Do našeho týmu hledáme kolegyni, která by převzala zodpovědnost za řízení kanceláře ředitele a také by nám byla nápomocna v koordinaci stavebních projektů a zakázek. Domestik, s.r.o. je pražská stavební společnost, která provádí stavební zakázky ve vysoké kvalitě s velkým důrazem na detaily. Více o nás na použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • operativní řešení úkolů přidělené přípraváři staveb
  • plánování úkolů týmu
  • zodpovědnost za přípravu a řízení projektů
  • administrativní podpora ředitele
  • správa firemních dokumentů
  • zpracování smluv a dalších dokumentů

Požadujeme:
  • praxi na obdobné pozici v řízení administrativy a asistentské práce
  • komunikační dovednosti a time management na vysoké úrovni
  • perfektní znalost MS Office (kancelářský balík)
  • znalosti z oblasti výstavby a stavebního oboru výhodou
  • kultivované a příjemné vystupování, loajalitu
  • proaktivní přístup a ochota učit se nové věci

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti na trhu
  • zajímavou různorodou práci
  • práci v přátelském kolektivu
  • férový přístup
  • motivující finanční ohodnocení
  • benefity

V případě, že Vás náš inzerát oslovil, pošlete svůj životopis s fotografií na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016