Volné pracovní místo  Okresní manažer/ka - obor kosmetika

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Zájemci hlaste se, prosím, výlučně zasláním CV na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Pro naši společnost hledáme vhodnou adeptku / vhodného adepta na pozici manažerky / manažera pro okres Liberec.
POPIS POZICE:
  • Statut výhradního obchodního zástupce v daném okrese
  • Vytvoření okresního zastoupení
  • Vybudování lokálního firemního kosmetického studia
Akviziční činnost:
  • o vytváření stabilní základny koncových zákazníků
  • o vytvoření týmu asistentek-poradkyň pro firemní kosmetické studio
  • o vytvoření sítě partnerských kosmetických salónů pracujících se značkou JAFRA
  • Odpovědnost za prodej v daném okrese
  • Trénink, koučování a motivace obchodního týmu
NABÍZÍME:
  • Perspektivní práce pro zaběhnutou značku na trhu
  • Výhradní působnost v okrese
  • Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
  • Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
  • Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností Požadavky na zaměstnance:
  • Praxi v obchodní činnosti, v kosmetické oblasti výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Příjemný vzhled - Schopnost motivovat tým
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu
  • Nástup nejlépe ihned

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2015