Volné pracovní místo  Operátor call centra telemarketingových služeb

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–35 000 Kč / měsíc

Společnost SPP CZ, a.s., člen nadnárodní skupiny SPP, je významným dodavatelem energií českým a slovenským domácnostem a firmám.
Aktuálně rozšiřujeme řady o nové kolegy/kolegyně na pozici:

Specialista(ka) obchodního oddělení

Náplň práce:
a. Zákaznická péče a prodej v segmentu domácností a firem
b. Řešení otázek a požadavků stávajících zákazníků
c. Tvorba a vedení obchodních případů s novými zákazníky
d. Zastupování společnosti v rámci přidělenými zákazníků, cenová jednání
e. Obsluha zákazníků zejména distančně - telefonická a e-mailová komunikace, v některých případech osobně v kancelářích firmy

Nabízíme:

a. Spolupráci na hlavní pracovní poměr
b. Stálou pracovní dobu 8:00 – 16:30
c. Motivační finanční ohodnocení (základní mzda, osobní ohodnocení, prémie)
d. 1 týden dovolené navíc = 5 týdnů celkem
e. Bezplatné zaškolení
f. Průběžné vedení a podporu (školení, informace, komunikace, apod.)
g. Dlouhodobou spolupráci s možným kariérním růstem
i. Moderní prostředí kancelářského komplexu TITANIUM v centru Brna

Požadavky:
a. Zájem o práci v motivujícím obchodním prostředí
b. Vstřícné, příjemné a prozákaznické vystupování
c. Cílevědomost, samostatnost a pracovitost
d. Dlouhodobý záměr

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.9.2016