Volné pracovní místo  Operátor call centra

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 500–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava.
Preferujete kancelářskou práci v čistotě a pohodlí? Chcete se stále učit něco nového? Staňte se součástí našeho pracovního týmu a ukažte co je ve Vás!
Pracovní náplň telefonního operátora:
  • Nabídky a cenové kalkulace po telefonu dle požadavků zákazníka
  • Zavádění efektivního prodejního konceptu
  • Zadávání do informačního systému
  • Telefonické verifikace smlouvy
  • Retenční nabídka po telefonu
Co od telefonního operátora očekáváme:
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Základní znalost IT - skenování, email
  • Pokročilou znalost MS OFFICE - Excel
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
Kontakt:
Stabil Energy s.r.o., Lukáš Pešek, obchodní ředitel
Kollárova 2346/2, Jihlava, Email: použijte odpovědní formulář Tel: použijte odpovědní formulář
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem poskytnutí zaměstnání.

Benefity

  • Jiné výhody - Mobilní telefon s firemním tarifem

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016