Volné pracovní místo  Operátor/ka call centra, prodejce/kyně po telefonu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–18 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Českobratrská 230/26, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
Kontaktní osoba: Němec Ondřej, e-mail: použijte odpovědní formulář telefon: použijte odpovědní formulář .

Požadavky:
Bez vad řeči, komunikativnost, pravidelná pracovní doba, schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, praxe v call centru výhodou.

Náplň práce:
Telefonické oslovování stávajících i nových klientů. Vedení drobné administrativy spojené s hovory.

Benefity:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, týdenní vyplácení mzdy, dostupnost MHD v centru Ostravy, školení, provize z prodeje. Plný nebo zkrácený úvazek (40/30/20 hodin týdně). Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 31.5.2018