Volné pracovní místo  Operátor CNC fréz

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Hulín
  • Náplň práce: na fréz. centrech DMF a Chiron zahrnující 5osé CNC vrtání, frézování, drážkování, výroba slévárenských modelů, výroba frézovaných forem z ocelových nebo duralových bloků, přípravky
  • Požadujeme: vyučení - obor je vhodný i pro absolventy, požadujeme zkušenosti s 3-osým nejlépe 5-osým frézováním, znalost a schopnost číst výkresovou dokumentaci, časovou flexibilitu, ochotu se učit a zlepšovat se
  • Nabízíme: možnosti profesního růstu, postupné školení na více technologiích včetně programování v CAM programech.
  • Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo kontakt na tel. použijte odpovědní formulář p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
  • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požadované dovednosti

  • Jiné - znalost čtení výkresové dokumentace

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2020 do 30.6.2020