Volné pracovní místo  Operátor CNC gravírovacího stroje

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Hulín
  • Náplň práce: operátor 4 osého gravírovacího stroje, možnost profesního růstu a postupného přechodu na technologie 5-osého obrábění popř. přechod na nižší managerské pozice, práce pro automotive
  • Požadujeme: vzdělání nižší střední odborné, schopnost čtení výkresové dokumentace, AJ jazyk - schopnost čtení a porozumění základní gramatice
  • Nabízíme: možnosti profesního růstu, postupné školení na více technologiích včetně programování v CAM programech
  • Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo kontakt na tel. použijte odpovědní formulář p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Jiné - znalost čtení výkresové dokumentace

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2018 do 31.12.2018