Volné pracovní místo  Operátor digitálního tisku - velkoplošný tisk

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–22 000 Kč / měsíc

Pro naše produkční oddělení přijmeme pracovníka, který budete mít na starost plnou obsluhu špičkové velkoplošné tiskárny Mimaki (tiskový plotr).

Náplň práce:
  • plná obsluha tiskového plotru (produkce zakázek dle tiskové fronty)
  • tisk na širokou škálu materiálů (postery, samolepky, plachty, mesh, vlajkovina atd.)
  • postprodukce (řezání, lepení, balení atd.)

Požadujeme:
  • velká výhoda praxe na obdobné pozici minimálně 1-2 roky
  • vysokou zručnost (manuální) a pečlivost
  • samostatnost a smysl pro odpovědnost
  • rutinní znalost práce na počítači (ms office, internet)
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
  • odborné zaškolení
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost růstu (profesního i platového)
  • po zaučení navýšení hodinové mzdy
  • práci v příjemném kolektivu
  • práce na dobu neurčitou
  • služební telefon i pro soukromé využití

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete kompletní profesní životopis vč. aktuální fotografie na uvedený email. Následně Vás budeme kontaktovat ohledně setkání a pracovního pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2017