Volné pracovní místo  Operátor expedice sazí

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OPERÁTOŘI EXPEDICE SAZÍ
NÁPLŇ PRÁCE: Balení, nakládka a expedice produktů, bezpečné přistavení autocisteren k nakládce, zajištění autocisterny během nakládky, nakládka volně ložených sazí, obsluha VZV a balící techniky. Fyzická zdatnost
POŽADUJEME: Vyučení, nejlépe ve strojírenském oboru. Schopnost pracovat bezpečně a dodržovat bezpečnostní standardy. Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách a ve dvousměnném provozu. Fyzická zdatnost. Praxe na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME: Práci v úspěšné mezinárodní společnosti. Program individuálního zapracování. Úvodní kontrakt na dobu 1 roku prostřednictvím agentury. Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Širokou škálu benefitů vč. bonusového programu, penzijní připojištění, příspěvky na dopravu atd. Atraktivní mzdové ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017