Volné pracovní místo  operátor/ka CNC stoje

Firma AUDACIO a.s.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 34 000–44 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • obsluha CNC strojů - soustruhů
  • měření a zápisy do výrobní dokumentace
  • práce s technickými výkresy
  • 8hodinová pracovní doba
Požadujeme:
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení
  • Odpovědný přístup k práci
  • Základní zkušenost s nastavováním a seřizováním strojů
  • Pořádek na pracovišti
  • Praxe v oboru
Nabízíme:
  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • Zázemí a jistotu stabilní tuzemské společnosti
  • Místo výkonu práce: Svatobořice - Mistřín
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete životopis na email: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 9.4.2024

Máte zájem o nabídku operátor/ka CNC stoje?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Demelová z AUDACIO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku operátor/ka CNC stoje

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.