Volné pracovní místo  Operátor/ka CNC

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 33 000–38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Hulín
  • Pracovní náplň: obsluha CNC stroje, volba technologického postupu, kontrola a měření hotových dílů, dohled nad výrobním procesem
  • Požadujeme: strojírenské vzdělání je velkou výhodou, tak i zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu, spolehlivost, manuální zručnost, technické myšlení, znalost čtení výkresové dokumentace, pozitivní vztah k práci, být nastaven na práci v nepřetržitém provozu
  • doba určitá 6 měsíců s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, odměny a příplatky nad zákonnou výši, 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a prosinci), závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 800,- Kč za měsíc, příspěvek na dopravu, dny dovolené navíc, termín nástupu možný ihned
  • Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Valerianová, tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na email: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - odměny a příplatky, 13. a 14. plat
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění ve výši 800,- Kč za měsíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 8.4.2024 do 30.9.2024

Máte zájem o nabídku Operátor/ka CNC?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Valerianová z GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka CNC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.