Volné pracovní místo  OPERÁTOR/-KA NA BALIČKÁRNĚ/EXPEDICI

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 12 500–14 500 Kč / měsíc

KO: Homolová Adriana, tel.: použijte odpovědní formulář (volejte Út a Čt), e-mail: použijte odpovědní formulář Po předchozí telefonické domluvě je možno přijít osobně v úterý a čtvrtky na sídlo společnosti ul. Jateční 2884/23a, Opava.
Požadavky: SOU výhodou, fyzické předpoklady pro práci s břemeny, spolehlivost, pracovitost, rychlost a pečlivost při práci, praxi v potravinářské výrobě výhodou.
Náplň práce: manuální práce v pásové potravinářské výrobě - práce na balicí lince, v expedici, vychystávání zboží (bedny s masem a uzeninami), vážení, etiketování apod.
Nabízíme: základní mzda dle pracovního zařazení (náročnosti pozice) a předchozích zkušeností min. 70 Kč - 85 Kč/hod.
Nástup: ihned, pracoviště: Opava.

Benefity

  • Jiné výhody - Vstupní lékařská prohlídka zdarma
  • Naturální výhody - Zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
  • Podnikové stravování - Dotované závodní stravování
  • Zvláštní prémie - Měsíční odměny dle osobního ohodnocení a pracovního nasazení + příplatky dle ZP

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017 do 30.6.2018