Volné pracovní místo  OPERÁTOR/-KA SKLADU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Nástup od 6.9.2016 nebo dle dohody. Hrubá měsíční mzda po zkušební době 24000,- Kč.

Náplň práce: práce na směny ve skladovém a odpadovém hospodářství závodu, zajištění zásobování výrobních linek materiálem dle požadavků, práce s nejmodernějšími systémy skladového hospodářství a zpracování výrobních odpadů.

Požadavky: zkušenost s prací ve skladu; platný průkaz obsluhy motorových vozíků a řidičský průkaz sk. B; flexibilita, přesnost, spolehlivost, odpovědnost a pečlivost; předpoklady pro týmovou práci; praxe 2 roky.

Zaměstnavatel nabízí: možnost profesního růstu, nadprůměrnou mzdu, výhodné zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Zájemce, kteří mají o tuto pozici zájem a splňují požadované předpoklady, prosíme, aby svůj životopis zaslali do 31.8.2016 na adresu:
Kimberly-Clark s.r.o.
Personální odd.
Dolecká 111, 551 01 Jaroměř
(tel.: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář )
e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 6.9.2016