Volné pracovní místo  OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ HYGIENICKÝCH A ZDRAVOTNÍCH MATERIÁLŮ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení (možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o provedení práce). Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky.
Nabízená hrubá měsíční mzda po zkušební době min. 19.200,- Kč.

Náplň práce: kompletace operačních setů, skládání operačních roušek, příprava komponentů pro výrobu.
Při výběrovém řízení si můžete práci kompletace operačních setů vyzkoušet.

Požadavky: výuční list; manuální zručnost; výpis z rejstříku trestů; spolehlivost, zodpovědnost; chuť pracovat v týmu.

Nabízené benefity pro pracovní poměr: krásné okolí závodu a velmi čistá výroba; zaměstnavatel si svých zaměstnanců váží; příspěvek na dojíždění; stravování - odběr obědů ve výši 28,- Kč pro zaměstnance, stravenky v nepřetržitém provozu.
Po zkušební době Vám zaměstnavatel nabízí: příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% z hrubé mzdy; předplacenou benefitní kartu s částkou 2.000,- Kč/rok (166,- Kč měsíčně čistá mzda); 5 týdnů dovolené; bonus za výkonnost ve výši 250,- Kč nebo 500,- Kč/měsíc při plnění norem; možnost práce přesčas za zvýhodněných podmínek; stabilizační odměny až 5.000,- Kč; zvýhodněné tarify pro volání, i pro rodinné příslušníky; finanční odměny za doporučení zaměstnance 10.000,- Kč dle stanovených pravidel.

Kontakt - paní Aneta Mrázková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu) nebo osobně na provozovně.

Požadované dovednosti

  • Jiné - manuální zručnost

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dojíždění
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2018