Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby - Česká Třebová

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Nepřetržitý provoz - turnusové služby
POŽADUJEME:
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup k práci
  • zodpovědnost
  • vyučení
NÁPLŇ PRÁCE:
  • zodpovídá za činnosti související s manipulací výrobků a materiálu
  • práce v nepřetržitém provoze
  • nástup možný ihned
NABÍZÍME:
  • možnost práce ve stabilní společnosti a v příjemném prostředí nového závodu
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravu - paušál v hodnotě 2 x 116 Kč/směna
  • Benefit Card Edenred
  • příplatky za noční směny a veškeré zákonné příplatky ke mzdě
  • odborné vzdělávání
KONTAKT: e-mailem nebo nebo osobně (Litomyšlská 2117, Česká Třebová)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Operátor/ka výroby - Česká Třebová?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Čermáková z Josef Škrkoň - Techplast, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka výroby - Česká Třebová

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.