Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 26 000–37 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Holešov
  • Pracovní náplň: Obsluha výrobních linek na výrobu cukrovinek, Práce s PC - vyplňování dat, kontrola receptur, Komunikace a koordinace s ostatními odděleními v rámci výroby, Obsluha manipulačních vozíků, Kontrola kvality výroby, Úklid výrobních prostor
  • Požadavky: Zkušenost z podobné pozice výhodou, Znalost práce na PC, Manuální zručnost, Ochota učit se novým věcem, Komunikativní znalost ČJ, Ochota pracovat ve směnném provozu.
  • Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení až 30 % z měsíční mzdy. Roční bonus za splnění stanovených cílů. Přispěvek na "penzijko" až 7.200Kč/rok, na dojíždění až 18.000Kč/rok, na volnočasové aktivity v benefit plus až 7200 Kč/rok a další…, 28 dní volna, Stravování a osvěžující nápoje na pracovišti za opravdu příjemné ceny jsou zajištěny. Možnost koupě výrobků Nestlé za super cenu v našem firemním obchůdku. V pondělí a úterý si můžete v rámci pracovní doby odskočit na masáž.
  • doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD 3 směny (Po-Pá, 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.)
  • Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jízdní výhody - na dojíždění až 18000Kč/rok
  • Dovolená navíc - 28 dní volna
  • Zvláštní prémie - Osobní ohodnocení až 30 % z měsíční mzdy, roční bonus,
  • Jiné výhody - příspěvek na "penzijko" až 7200Kč/rok, benefit plus až 7200 Kč/rok

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Operátor/ka výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Barbora Matušková z Nestlé Česko s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.