Volné pracovní místo  Operátor klientské péče

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Argentinská č.p. 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7
Kontaktní osoba: Šimček Samuel, tel.: použijte odpovědní formulář , po-pa 13:00 - 16:00, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
komunikace s klienty prostřednictvím telefonu, emailu, chatu anebo Skype (pouze pasivní komunikace)
poskytování základních informací, řešení vzniklých problémů, zpracování požadavků a řešení reklamací klientů
práce s interním CRM, aktualizace a doplňování informací
úzká spolupráce s ostatními týmy
Požadujeme:
výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti
proklientsky orientovaný přístup
schopnost aktivně řešit nestandardní situace
schopnost pracovat pod tlakem v dynamicky se vyvíjejícím prostředí
schopnost samostatně se rozhodovat a řešit více úkolů najednou
uživatelskou znalost práce s počítačem
výhodou je praxe v oboru
Nabízíme:
konkurenční plat a balíček benefitů
dynamické a mezinárodní pracovní prostředí
silný růst a možnosti vzdělání
mladý přátelský tým a neformální atmosféra
unikátní firemní kulturu
Nástup je možný ihned, místo výkonu práce je Praha 7.
Životopisy prosím zasílejte na email použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016 do 28.3.2017