Volné pracovní místo  operátor kvality/kontrolor (výjezdní tým)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt telefonicky nebo emailem.
Stabilní společnost zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá nové zaměstnance na pozici "Operátor/ka kvality". Práce vhodná i pro studenty VŠ.

Místo pracoviště - Jihomoravský kraj, v případě potřeby celá ČR

Popis pozice:
  • Vizuální kontrola a třídění vad
  • Drobné opravy dílů
  • Balící práce

Požadujeme:
  • min. SOU (vyučen)
  • čistý TR
  • zdravotní způsobilost pro bezvadný zrak a pohyb
  • spolehlivost a časovou flexibilitu
  • dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci
  • dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti
  • ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu (8-12h směny dle provozu)
  • ŘP sk. B výhodou, ne však podmínkou!

Nabízíme:
  • bezplatné zaškolení v oboru
  • příplatky za noční směny, svátky a víkendy
  • možnost kariérního růstu
  • navýšení mzdy v závislosti na výkonu
  • pracovní vybavení
  • nástup možný ihned či dle dohody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 3.4.2017