Volné pracovní místo  Operátor linky vyfukovacích a recyklovacích strojů

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–16 000 Kč / měsíc

POŽADUJEME: praxe na obdobné pozici výhodou ne podmínkou, příjemné vystupování, organizační schopnosti, pracovní nasazení, spolehlivost, aktivní a pozitivní přístup, práce s PC, kladný přístup ke strojírenství, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, svědomitost, flexibilita, spolehlivost, zájem o tuto pracovní oblast a ochota se rozvíjet a učit se nové věci, zodpovědnost, pečlivost, ochota pracovat ve směnném provozu (ranní/noční směny)
NÁPLŇ PRÁCE: třídění, příprava a vkládání odpadové fólie do recyklovacího stroje. Odpovědnost za bezchybnou úpravu vstupního materiálu, dodržování výrobních a technologických postupů, dodržování BOZP a PO, vedení pořádku pracoviště.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dní dovolené, přátelský kolektiv, prostor pro seberealizaci, možnost přicházet s novými nápady, nástup možný IHNED, příplatky za noční a odpolední směny, za víkendy, svátky i přesčasy, práce v novém a čistém prostředí.
V případě zájmu se hlaste telefonicky PO-PA od 9 do 15hod. nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Zbraslavice 412

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 18.10.2016