Volné pracovní místo  Operátor logistiky (m/ž)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • Odpovídá za kontrolu a přejímku došlého zboží, kontroluje druhově a kvantitativně přejímaný materiál včetně správnosti dokladů
  • Vyhodnocuje spotřebu jednotlivých skladových položek a optimalizuje počet ND a materiálu na skladových položkách - v systému SAP, dle požadavků údržby a statistiky analýz spotřeb
  • Zpracovává podklady pro fakturace dodavatelů materiálů a ND
  • Zpracovává příjmové doklady od externích dodavatelů lakovny
  • Provádí výdej ND a materiálu, evidenci těchto výdejů v systémech SAP
  • Provádí reklamaci a odesílání vadných dílů a materiálu z oprav, evidenci těchto zásilek pomocí PC
  • Provádí příjem opravených dílů a materiálu z oprav, evidenci těchto příjmů v SAP a zpracovává dvojí ocenění těchto dílů
  • Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem, technicky zaměřený obor vzdělání
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • znalosti cizích jazyků výhodou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.1.2023

Máte zájem o nabídku Operátor logistiky (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor logistiky (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.