Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Pozice:
Elektromontér
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Elektromontér Kladno

Volné pracovní místo operátor montážní linky

24.3.2017
MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Politických vězňů 1564, Slaný, 274 01, Slaný
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Charakter práce:
Jedná se o manuální práci na poloautomatických montážních linkách s důrazem na přesnost a kvalitu.

Požadavky:

Smysl pro týmovou spolupráci
Manuální zručnost
Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku
Pečlivost, trpělivost
Smysl pro dodržování pracovních postupů
Práce i v třísměnném provozu

Nabízíme:
Náborový příspěvek
Dostatečný čas na zapracování pod vedením zkušených školitelů
Příjemné a čisté pracovní prostředí
13. plat
Dobré finanční ohodnocení + bonusy
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na stravování
a další zaměstnanecké výhody
do 25 km doprava zajištěna (z odpolední a noční směny, na noční směnu)

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail:
poslat email
nebo na adresu:
Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o.
Politických vězňů 1564, 274 01 Slaný

Podobné nabídky práce

MONTÉR TRAKČNÍCH VEDENÍ
Instalace systému trolejových vedení/elektrifikace železniční infrastruktúry
SPL Powerlines Slovakia s.r.o. Německo, Švédsko, Rakousko Plný úvazek
aktivní
Servisní technik elektronických zařízení
• diagnostikovat závady elektronických obvodů • orientovat se v elektrotechnických schématech • používat osciloskop a multimetr k diagnostice • číst výsledky automatizovaných řešení testování • používat mikropájku a horkovzdušnou ...
ADECCO spol.s r.o. Jažlovice, Říčany Plný úvazek
aktivní
Montér - slaboproud, silnoproud, MaR
Náplň práce: montáž kabelových tras, pokládka kabelů, instalace rozvaděčů, ústředen v oblasti slabo/silnoproudých instalací. Montážní práce ve skupině, v daném regionu a celé ČR. Očekáváme: SO/ÚSO - elektrotechnické Vyhláška 50, ...
Colsys s.r.o. Buštěhradská 109, Kladno Plný úvazek
aktivní
Operátor/ka výrobní linky
Práce ve směnném provoze od pondělí do pátku na 3 směny: 06-14 hod, 14-22 hod a 22-06 hod. Svozový autobus z Kladna a okolí na všechny směny. Trasa vede přes celé Kladno, poté na Velkou Dobrou (čeká na spoj ze Stochova), poté Braš ...
Furukawa Electric Autoparts Central Europe, s.r.o. Lidická 1022, Unhošť Plný úvazek