Volné pracovní místo  Operátor - odjehlení

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 200–215 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Co bude vaše pracovní náplň:
  • Práce s odjehlovacími nástroji: ruční i strojní – pohonná jednotka ENESKA
  • Dodržování správného postupu odjehlení dílu
  • Manipulace s výrobními díly a jejich čistění
  • Vyplňování průvodní dokumentace a knihy stroje
  • Orientace v pracovním plánu, odjehlovacím plánu a průvodní dokumentaci
  • Práce s portálovým a sloupovým jeřábem
  • Samokontrola zhotovené práce, kontrola procesu – práce s měřidly
  • Dodržování zásad norem a předpisů na pracovišti
  • Příprava a udržování pracoviště (nástroje, rychloupínací hlavice, díly a další)

Požadavky na pozici:
  • Vyučen v některém z oborů ve strojírenství nebo příbuzném – zaškolení a zvýšení kvalifikace zajišťujeme
  • Manuální zručnost – práce s nástroji a měřidly
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Odpovídající zrakové schopnosti
  • Ochota pracovat na dvě směny

Pracovní podmínky:
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Atraktivní práce v kosmickém průmyslu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu pro zaměstnance vzdálenější více jak 5 km
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní spoření a připojištění

Možnost nástupu: Okamžitě
Vaše životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024