Volné pracovní místo  Operátor / operátorka logistiky (VZV)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 300–28 650 Kč / měsíc

Kontakt telefonicky, osobně na pracovišti nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • ŘP sk.B, průkaz na obsluhu VZV výhodou (ne podmínkou).
Náplň práce:
  • transport, skladování a příprava výrobků a materiálů
  • řízení VZV a přesun materiálu v rámci podniku
  • zodpovědný přístup k nakládání VZV a asistence během nakládky
  • vyložení a skladování produktů a materiálů v různých místech provozu (sklad, výroba a montážní linka)
  • zdvíhání produktů a materiálů pro přepravu
  • skladování produktů a materiálů na správném místě ve skladu
  • stahování materiálu a produktů z jejich místa ve skladu, umísťování na odběrná místa
  • příprava nákladu pro přepravu, dodávání materiálu a komponentů do výroby a jejich sběr na určeném stanovišti
  • zajištění správného zacházení s materiálem dle bezpečnostních předpisů
  • zodpovědnost za mechanickou údržbu vozíku, mazání a menší opravy
  • v případě potřeby spolupráce na každoročních inventurách.
Nabízíme:
  • vzdělávací kurzy, firemní akce a další zaměstnanecké benefity.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - bonusy /prémie
  • Jiné výhody - 13. plat, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Operátor / operátorka logistiky (VZV)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Diana Hejzlarová, HR Specialist z Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor / operátorka logistiky (VZV)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.