Volné pracovní místo Operátor pekařské linky - mistr

1.8.2017
BEAS, a.s.
Místo pracoviště
89, Choustníkovo Hradiště, 544 42, Choustníkovo Hradiště
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Třísměnný provoz

OPERÁTOR PEKAŘSKÉ LINKY – MISTR -smysl pro týmovou práci, smysl pro disciplínu, pečlivost, trpělivost, dodržování pracovních postupů, třísměnný nepravidelný provoz.
Náplň práce: manuální práce na poloautomatické pekařské lince s důrazem na kvalitu, pomocné pekařské práce, obsluha linky, vedení menšího kolektivu lidí.
Nabízíme: práce v moderním, nově otevřeném provozu, zaměstnanecké výhody, prac. poměr na dobu určitou s možností prodsloužení, možnost ubytování v bytech společnosti v Jaroměři, strukturované životopisy zasílejte na danou e-mailovou adresu
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Podobné nabídky práce

Noční mistr
NOČNÍ MISTR - zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, vlastní doprava, zdravotní průkaz, Morální a občanská bezúhonnost. V případě zájmu volejt ...
Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o. 340, Bílá Třemešná Plný úvazek
aktivní
Směnový mistr
SMĚNOVÝ MISTR Jaké předpoklady po Vás požadujeme? - SOU nebo SŠ vzdělání technického nebo dřevařského oboru. -Uživatelskou znalost práce na PC, WORD, EXCEL. - Praxi v řízení kolektivu zaměstnanců. - Samostatnost a smysl pro zodp ...
T A L P A , spol. s r.o. Trutnovská 301, Pilníkov Plný úvazek
aktivní
Mistr směny
MISTR SMĚNY - zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, vlastní doprava, zdravotní průkaz, bezúhonnost