Volné pracovní místo  Operátor - povrchová úprava ložisek

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

První kontakt:
telefonicky

e-mailem: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce: Brno Slatina

Technické vzdělání
Čtení technických výkresů velkou výhodou
Provádění měření a kontroly výrobků výhodou
Schopnost samostatné práce na daném technologickém zařízení
Manuální zručnost

Pracovní náplň:
Realizace povrchových úprav ložisek, manuální práce
Organizace práce, seřizování a monitorování výrobního procesu, monitorování a měření produktů
Plnění plánu výroby v kvantitě, v kvalitě, termínech a nákladech stanovených zaměstnavatelem;
Provádění korektivních a preventivních prací a neustálého zlepšování systému řízení výrobního procesu

Nabízíme:
motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů
možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
ostatní zaměstnanecké výhody
prostředí stabilní mezinárodní společnosti
nové moderní pracovní prostředí

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.11.2015