Volné pracovní místo  Operátor - prodejce / řidič_pracoviště Chomutov

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OPERÁTOR – PRODEJCE / ŘIDIČ_pracoviště Chomutov
Náplň práce:
  • Přijímání, zpracování a evidence objednávek
  • Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
  • Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
  • Práce s příslušným evidenčním a informačním SW
  • Řízení malého dodávkového vozidla
  • Provádění běžné údržby vozidla

Požadavky:
  • ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
  • Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
  • Technické znalosti v oblasti autodílů nutností
  • Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
  • Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Zaškolení na pozici
  • Nástupní mzda 17.000,- Kč, po zapracování možný nárůst
  • Výkonnostní odměny
  • Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Nástup:
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka, zašlete Váš strukturovaný životopis na e – mail: použijte odpovědní formulář předmět zprávy:
OPERÁTOR – PRODEJCE / ŘIDIČ - Chomutov

Kontaktní osoby:
e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.11.2016 do 30.11.2017