Volné pracovní místo  Operátor skladu

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 23 800–28 500 Kč / měsíc

Požadujeme: Řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík třída I., druh W1, znalost práce na PC.
Náplň práce: Příjem dodávek surovin, materiálů, obalů a výrobků od dodavatelů, výdej surovin, materiálů a obalů do výroby, výdej výrobků zákazníkům, zpracování účetní evidence v PC, dodržování zásad FI-FO.
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Možnost prodloužení doby určité.
Zájemce prosíme o zaslání životopisu elektronicky na adresu: použijte odpovědní formulář Do předmětu zprávy uveďte "OPERÁTOR SKLADU". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. použijte odpovědní formulář nebo na uvedeném e-mailu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 1.5.2025

Máte zájem o nabídku Operátor skladu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Frýdlová, referent pro personální práci z Gumárny Zubří, akciová společnost

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor skladu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.