Volné pracovní místo  Operátor - sklady

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Šumperská č.p. 1345, Uničov. Pracovní poměr na dobu určitou.
Popis pozice: zajištění vykládky materiálu a zásilek, rozebrání materiálu dle druhů (CPN), přidělení pozice (zalokování) materiálu ve skladě, zajištění plynulého navážení materiálu na linky.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, řidičský průkaz na VZV výhodou není podmínkou (zajistíme), počítačovou gramotnost (výhodou), trestní bezúhonnost, smysl pro detail, dynamickou, flexibilní a samostatnou osobnost.
Nabízíme: práci na jednu směnu, perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní společnosti, možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu, sociální zázemí mezinárodní společnosti.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jednosměnný provoz.
Zájemci zasílejte životopisy na výše uvedený email. Osobní kontakt je možný od 6:00 - 15:00 hod.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.5.2016