Volné pracovní místo  Operátor výrobní linky pero-drážka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Na Hranici 6, Jihlava.
Hledáme nové kolegy/ně na pozice operátorů výroby dřevotřískových a OSB desek:
Pracovní náplň:
  • Kontroluje správný chod linky pero-drážka
  • Obsluhuje dopravníky transportující připravené desky na frézování pero-drážky
  • Kontroluje kvalitu frézování
  • Provádí výrobu přesně podle plánu výroby
  • Dodržuje pokyny výrobce zařízení
  • Provádí výměnu fréz a pil
  • Podílí se na opravách zařízení
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení
  • zkušenosti z výrobní společnosti vítány
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
  • náborový příspěvek 10 000,-Kč
  • prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
  • odborný profesní rozvoj
  • práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti

Benefity

  • Jiné výhody - Slevy na výrobky společnosti Kronospan
  • Ubytování - Možnost firemního ubytování pro zaměstnance mimo region JIhlava
  • Podnikové stravování - Dotované stravování pro zaměstnance
  • Zvláštní prémie - Docházkový bonus

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 3.1.2017