Volné pracovní místo  operátor výroby listových hnojiv

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 400–26 600 Kč / měsíc

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a významný zaměstnavatel v regionu Lovosic hledá vhodné kandidátky / kandidáty na pozici:
Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a významný zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá pro výrobní úsek vhodného kandidáta na pozici:
Operátor III (Listová hnojiva)

Náplň práce:
˘ Obsluha výrobního zařízení v chemické výrobě, výroba listových hnojiv
˘ Zajišťování expedice - stáčení do kanystrů
˘ Zajišťování vykládky surovin
˘ Zajištění nakládky / expedice výrobků
˘ Dvousměnný provoz

Požadujeme:
˘ Vyučení v oboru chemik, nebo strojního zaměření výhodou
˘ Manuální zručnost, technická zdatnost
˘ Chuť pracovat, spolehlivost
˘ Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

˘ Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
˘ Pokračování pracovního poměru na dobu neurčitou
˘ Motivující finanční ohodnocení
˘ Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
˘ Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, firemní cafeterie - benefity v oblasti zdraví, kultury, cestování a sportu, další zaměstnanecké výhody)

25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport, závodní stravování.

Své životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (Libuše Tomanová).

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 30.11.2018