Volné pracovní místo  Operátor výroby - montér

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–23 000 Kč / měsíc

Hledáme šikovné oprerátory výroby/montéry pro ruční montáž leteckých interiérů (kuchyňské moduly pro letadla Airbus)

Náplň práce:
  • montáže interiérů letadel Airbus (kuchyňské moduly, skříně, apod.)
  • jemná manuální práce s ručním nářadím
  • práce dle výkresové dokumentace a pracovních návodek

Požadujeme:
  • SOU, SŠ (ideálně technického zaměření - není podmínkou)
  • zájem o technickou práci
  • manuální zručnost podmínkou
  • schopnost práce dle technických výkresů
  • samostatnost a zručnost při práci s ručním nářadím (akuvrtačka apod.) podmínkou
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • nástup ihned nebo dle dohody

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie, docházkový bonus
  • Příspěvky na dojíždění
  • Závodní stravování
  • nástupní plat od 19000,- Kč, plat po zkušební době od 22000,- Kč/měs.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně na adrese Univerzitní 34, Plzeň - Borská pole(naproti ZČU).

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 17.11.2016