Volné pracovní místo  Operátor výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OPERÁTOR VÝROBY
Náplň práce:
" mechanická montáž/sestavení rozvaděčů pro energetiku dle výrobní dokumentace a technologických postupů
" instalace zařízení/přístrojů do rozvaděče
" značení těchto přístrojů a zařízení
" zapojování rozvaděčů - propojení přístrojů vodiči
" implementace změn a provádění oprav
" manipulace se zařízeními, díly a výrobky
"vyřazení neshodného materiálu, značení provedených operací
Požadavky:
" SŠ/vyučen - v elektro/technickém směru výhodou
" manuální zručnost
" orientace ve výrobní dokumentaci
" přizpůsobení se flexibilní pracovní době
" vyhláška 50 výhodou
" 2 směnný provoz
Nabízíme:
Nabízíme zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, podporu inovací a vývoj špičkových technologií. Dále široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
Další informace:
Splňujete-li požadavky, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu použijte odpovědní formulář
Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi a spojíme se s Vámi s jinou, vhodnější příležitostí.
Další volné pozice naleznete na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016