Volné pracovní místo  Operátor zákaznické linky! Finanční bonus za spolupráci 9 000 Kč

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–30 000 Kč / měsíc

Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo osobně (Každé úterý od 16 hod. den otevřených dveří na ulici Vídeňská 546/55, Brno)

Možné také na zkrácený úvazek 30 h/týden

Máš zkušenosti s komunikací? Chceš v téhle práci pokračovat? Jsme tady pro tebe! Pošli nám svůj životopis, přijď na výběrové řízení, podepiš s námi smlouvu na hlavní pracovní poměr a máš odměnu 9 000 Kč v kapse!

Nabízíme ti ihned smlouvu na hlavní pracovní poměr a navíc na dobu neurčitou!
Neváhej a napiš nám - rádi ti zodpovíme všechny tvé dotazy. Nebo se přijď rovnou nezávazně podívat na den otevřených dveří, který bývá každé úterý v 16 hod., kde zjistíš vše, co tě zajímá a rovnou si prohlídneš pracovní prostředí!

Jaká by byla náplň tvé práce?
o oslovování stávajících klientů našich zadavatelů
o nalezení vhodného řešení pro klienta a jeho potřeby
o kontrola a podpoření spokojenosti klientů
o získávání zpětné vazby od klienta

Chceš vědět, co ti můžeme nabídnout?
Mnoho zaměstnaneckých výhod, na které má u nás nárok každý zaměstnanec!
o odměna 9 000 Kč
o pro zkušené operátory nabízíme navýšení mzdy ihned po nástupu
o neomezené výkonnostní prémie
o stravenky
o pracovní doba dle tvého volného času
o praxe pro tvůj další profesní rozvoj
o motivační soutěže o hodnotné ceny
o cafeteria (poukazy na sportovní aktivity, vstupenky do divadla, kina, drogerie a další)
o přiveď svého kamaráda a získej odměnu až 4 000 Kč
o občerstvení na pracovišti
o budeš dojíždět z daleka? My ti na to přispějeme až do výše 1 000 Kč!

Chceš se dozvědět víc?

Najdeš nás na facebooku: použijte odpovědní formulář

Těšíme se na tebe! Tým MediaCall

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.6.2016