Volné pracovní místo  Operátoři kvality

Lokalita Jihlava
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava.
Společnost zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá nové zaměstnance na pozici "Operátor/ka kvality". Práce vhodná i pro studenty VŠ.
Popis pozice:
  • Vizuální kontrola a třídění vad
  • Drobné opravy dílů
  • Balící práce
Požadujeme:
  • min. SOU (vyučen)
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost pro bezvadný zrak a pohyb
  • spolehlivost a časovou flexibilitu
  • dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci
  • dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti
  • ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu (8-12h směny dle provozu)
  • ŘP sk. B výhodou, ne však podmínkou!
PRVOTNÍ KONTAKT: ZASLAT ŽIVOTOPIS na e-mail. adresu: použijte odpovědní formulář nebo OSOBNĚ NA ADRESE: Kuřim, Blanenská 1997/103a. Z časových důvodů nemůžeme ihned reagovat na Vaše písemné dotazy. Reagujeme pouze na uchazeče, kteří zaslali svůj životopis.

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 6.6.2016