Volné pracovní místo  Operátoři svařování

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Nabízíme volná pracovní místa Operátorů svařování v úspěšné společnosti, zabývající se výrobou a distribucí komponentů pro elektroinstalaci.

Náplň práce:
  • výměna plynové / tlakové láhve a svařovacího drátu
  • obsluha a údržba svařovacích zdrojů a ručního nářadí pro broušení a leštění svařenců
-dodržování technologických postupů

Požadujeme:
  • oprávnění ke svařování CO2
  • manuální zručnost
  • výhodou znalost technických výkresů

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti s možností profesního růstu
  • nástupní plat od 16 000,- + prémie
  • stravenky, příplatková práce

Zájemce prosíme zaslat životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu zprávy prosíme uvést: "Operator svarovani, kod C70979"

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 28.11.2016