Volné pracovní místo  Operátoři výroby

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: práce na 2- směnný, montáž drátků do gumových reproduktorů, pájení, stříhání, balení a kontrola kvality, práce v sedě
NABÍZÍME: výkonnostní prémie až 3500 kč, bonus dle aktivity až 2 000 Kč, možnost ubytování ZDARMA, docházkový bonus 800 Kč, stravenkový paušál, zálohy, příspěvek na dopravu do práce a zpět, volné víkendy
Požadujeme: manuální zručnost nutná
První kontakt telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář v čase Po-Pá 8:00-14:00, emailem na adrese použijte odpovědní formulář

ov. 25.3.

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu do práce a zpět
  • Podnikové stravování - stravenkový paušál
  • Jiné výhody - výkonnostní prémie až 3500 kč, donus dle aktivity až 2000 Kč, docházkový bonus

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025