Volné pracovní místo  Operátoři výroby

Lokalita Čenkov
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: Operátoři výroby
Místo vhodné pro OZP - možno i zkrácený pracovní úvazek.
Kontakt: Petříčková Radka, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Náplň práce:
vizuální kontrola, přebírání dílů, kontrola pomocí lupy a měřidel, balení materiálu a značení dílů, 100% kontrola výrobků
Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody:
ranní směna, volné víkendy, stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 18 900,- Kč ( odpovídá při 8h/den )
Místo výkonu práce: INDACAL s.r.o. provozovna Čenkov - areál Čenkovských strojíren č.8

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.3.2024

Máte zájem o nabídku Operátoři výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radka Petříčková z INDACAL s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátoři výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.