Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA CALL CENTRA - SENIOR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Máte zájem pracovat v call centru? Chcete uplatnit své zkušenosti a schopnosti? Chcete dělat s exkluzivním produktem za exkluzivní peníze? Tak přijďte pracovat k nám.
Místo výkonu práce Pardubice.

Co očekáváme?
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost vést tým a prodejní dovednosti
  • Ctižádostivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co budete dělat?
  • Pasivní prodej po telefonu
  • Hledání výhodných a alternativních řešení klienta
  • Administrativa spojená s provozem CC

Co můžete čekat vy?
  • Pracovní příležitost pro zájemce, kteří chtějí budovat svou obchodní kariéru
  • Pracovní smlouva na HPP
  • Po zkušební době a zapracování 5.000 náborový příspěvek
  • Možnost zdokonalit se v komunikaci i prodejních dovednostech
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv napříč celou společností
  • Výbornou polohu pracoviště v centru Pardubic
  • Místo je vhodné i pro absolventy

Chcete se ve svém pracovním životě posunout dál?
Tak pošlete životopis na:
použijte odpovědní formulář nebo volejte použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - dobrá znalost

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017