Volné pracovní místo Operátor/ka - elektromontáže

8.3.2017
SBS - NEPRON, s.r.o.
Místo pracoviště
Drahotínská 411, Kaznějov, 331 51, Kaznějov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Popis pracovní pozice:

  • vhodné pro ženy,
  • drobné montážní práce,
  • letování elektrosoučástek,
  • práce v sedě,
  • 3 směnný provoz/7,5 h denně,
  • místo pracoviště Kaznějov.

Požadujeme:

  • základní vzdělání,
  • manuální zručnost,
  • velmi dorbý zrak,
  • pečlivost.

Nabízíme:
práci ve stabilní zahraniční společnosti, smlouvu na dobu určitou – na rok, v případě dobré spolupráce prodloužení až na dobu neurčitou, mzda 95 Kč/hod., bonus za docházku, letní a zimní prémie, přípatek na dopravu, stravenky, 5 týdnů dovolené, pořádání letních zábavných akcí pro zaměstnance firmy, ovoce na pracovišti, možnost pracovního růstu a předkládání návrhů na zlepšení práce