Volné pracovní místo  operátor/ka kvality - kontrolor/ka (výjezdní tým)

Lokalita Ráječko
Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Možnost zaměstnání na HPP nebo práce na dohodu.
Firma zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá kandidáty na pozici operátor/ka kvality.
Náplň práce: Vizuální kontrola a drobné opravy dílů v automobilovém průmyslu. Jedná se o manuální práci, která vyžaduje soustředěnost se smyslem pro detail.
Nabízíme: příplatky za noční směny, svátky a víkendy, veškeré pracovní vybavení, zaškolení v oboru, po domluvě možnost plánování směn (ranní, odpolední, noční, víkendy), práce vhodná také pro studenty VŠ.
Požadujeme: min. výuční list, čistý TR, potvrzení o zdravotní způsobilosti na bezvadný zrak a pohyb, spolehlivost a časovou flexibilitu, dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci, dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti, ochotu práce ve 3 směnném provozu.
PRVNÍ KONTAKT: ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL použijte odpovědní formulář NEBO OSOBNĚ NA ADRESE: KUŘIM, Blanenská 1997/103a. Z časových důvodů nemůžeme ihned odpovídat na Vaše písemné dotazy. Reagujeme pouze na uchazeče, kteří zaslali svůj životopis! Děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 14.9.2016