Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA předvýroby rohoží EMCO

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • plnění kvalitativní i kvantitativních požadavků při výrobě rohoží
  • dodržování pracovních instrukcí
  • obsluha pily a lisu
  • 2 směnný provoz
  • schopnost zástupu při výrobě na jiném pracovišti
Očekáváme:
  • SOU vzdělání
  • orientace v technické dokumentaci
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Nabízíme:
  • zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti s více než 20 letou tradicí na českém trhu
  • odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
  • zaměstnanecké benefity - 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na závodní stravování
  • smlouva na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
Uchazeče z ÚP posílat na výběrové řízení s životopisem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 24.10.2016