Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Pozice:
Elektromontér
Lokalita:
Děčín
Zveřejnil:
Úřad práce Rumburk
Může se Vám hodit:
Elektromontér Děčín

Volné pracovní místo operátor/ka ve výrobě

25.2.2017
LUKRAM s.r.o.
Místo pracoviště
251, Horní Podluží, 407 57, Horní Podluží
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
LUKRAM s.r.o., Horní Podluží 251

Náplň práce:

  • linková výroba a montáž elektrotechnických dílů dle technické dokumentace,
  • plnění stanovených norem výroby,
  • týmová spolupráce,
  • dodržování standardů a norem
  • práce ve vícesměnném provozu

Požadavky:

  • schopnost jemné manuální práce a dobrý zrak,
  • osobní disciplína, spolehlivost,
  • ochota práce nad požadovaný rozsah,
  • praxe v elektrotechnické výrobě výhodou,

Nabídka:

  • firemní svoz z České Lípy, Nového Boru, Svoru a Jiřetína,
  • firemní svoz z Dolní Poustevny, Mikulášovic, Velkého Šenova, Šluknova, Starých Křečan a Krásné Lípy,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,,
  • prémie za nadstandardní výkon a proaktivitu.

Způsob kontaktu:
Zájemci o práci se osobně zastaví v závodu LUKRAM, kde vyplní osobní dotazník a nebo zašlou životopis e-mailem na adresu poslat email nebo poslat email na jehož základě budou kontaktováni.
Dotazník do 1.výběrového kola k vyzvednutí na vrátnici společnosti.

Kontakty:
Michaela Knazovič Mádlová tel. poslat email Lenka Bartošová tel.  poslat email

Benefity

  • Jiné výhody – Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jízdní výhody – Firemní doprava zajištěna z lokalit uvedených v poznámce
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie – měsíční bonus za produktivitu, měsíční bonus za efektivitu