Volné pracovní místo  operátor/ka ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
LUKRAM s.r.o., Horní Podluží 251

Náplň práce:
  • linková výroba a montáž elektrotechnických dílů dle technické dokumentace,
  • plnění stanovených norem výroby,
  • týmová spolupráce,
  • dodržování standardů a norem
  • práce ve vícesměnném provozu

Požadavky:
  • schopnost jemné manuální práce a dobrý zrak,
  • osobní disciplína, spolehlivost,
  • ochota práce nad požadovaný rozsah,
  • praxe v elektrotechnické výrobě výhodou,

Nabídka:
  • firemní svoz z České Lípy, Nového Boru, Svoru a Jiřetína,
  • firemní svoz z Dolní Poustevny, Mikulášovic, Velkého Šenova, Šluknova, Starých Křečan a Krásné Lípy,
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,,
  • prémie za nadstandardní výkon a proaktivitu.

Způsob kontaktu:
Zájemci o práci se osobně zastaví v závodu LUKRAM, kde vyplní osobní dotazník a nebo zašlou životopis e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář na jehož základě budou kontaktováni.
Dotazník do 1.výběrového kola k vyzvednutí na vrátnici společnosti.

Kontakty:
Michaela Knazovič Mádlová tel. použijte odpovědní formulář
Lenka Bartošová tel. použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jízdní výhody - Firemní doprava zajištěna z lokalit uvedených v poznámce
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie - měsíční bonus za produktivitu, měsíční bonus za efektivitu

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 29.3.2016