Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Šička
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Šička Liberec

Volné pracovní místo OPERÁTOR/KA VÝROBY V TEXTILNÍM PRŮMYSLU

31.1.2017
ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
Tanvaldská 1382, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • výroba tkaného textilu
  • obsluha textilních strojů
  • šití, řezání, lepení textilu
  • manipulace s výrobky
  • zodpovědnost za kvalitu

Požadavky:

  • stálá praxe (min. 6 měsíců) u jednoho zaměstnavatele ve výrobní společnosti
  • ochota pracovat ve dvousměnném a třísměnném provozu (po 7,5 hod.)
  • pečlivost a zručnost
  • zdatnost pro manipulaci s kusovým textilem

Benefity:

  • 25 dnů placené dovolené ročně
  • stravenky 70 Kč denně
  • osobní ohodnocení až 15%
  • příspěvek na pojištění / důchod po 1. roce
  • pracovní poměr nejprve na dobu určitou (1 rok), poté s možností prodloužení

Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Pražská 893/1, Liberec.