Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 9 900 Kč / měsíc

Náplň práce: ruční kompletace dílů, balení a ukládání výrobků, kompletace kovových výlisků, vizuální kontrola.
Požadujeme: ZŠ vzdělání, 18 let věku podmínkou, manuální zručnost, schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů, dobrý zrak.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, příjemné pracoviště, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecké výhody, věrnostní odměny, nástup ihned nebo dohodou, práce na HPP, vhodná pozice pro OZP s docházením do firmy, vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem, místo výkonu práce: Nový Hrádek.
Pracovní podmínky: práce převážně ve stoje, zátěž hlukem, parkování v místě pracoviště, nápojový automat v místě pracoviště, automat na občerstvení v místě pracoviště.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016